Hidrofor Ses Yalıtımı

Hidrofor Ses Yalıtımı

Hidrofor Gürültü İzolasyonu

Hidrofor Gürültü İzolasyonu

Hidrofor Gürültü İzolasyonu

Hidrofor Gürültü İzolasyonu işleminde; öncelikle uygulama yapılmadan önce makinelerin çalışma performansının etkilememesi kabinler içinde yanmayan ürünlerin kullanımına özen gösterilmelidir.

Hidroforlar, su basıncının yetersiz kaldığı her yerde kullanılan su basınçlandırma sistemleridir. Hidraforlar çalıştığı zaman çevresine, binalarda üst katlara şiddetli bir şekilde gürültü yayarak rahatsızlık hissi verir.  Bu durumlarda Hidrofor Gürültü İzolasyonu hidroforun bulunduğu binalar için oldukça gereklidir.. Hidroforlar bina, daire, villa, site ve yüksek binalarda bulunan şebeke su basıncının yetersiz olduğu durumlarda suyun veya depolardan basınçlı su karşılanması için kullanılırlar. Kısaca su basıncının yeterli olmadığı yerler için kullanılan su basınçlandırma sistemleri diyebiliriz. Genellikle binaların alt kat bodrumlarında bulunan hidroforlar çalışırken çıkardıkları seslerden ötürü üst katları rahatsız edebilmektedirler. Genellikle elektrikle çalışan hidroforlar, bir yerden depolanmış suyu emerek çalışmaktadırlar. Ses frekansı yüksek olan yerlere uygulanan ses izolasyonu işlemi, yüksek ses çıkaran hidrofor mekanizmalarında da uygulanmaktadır. Binalardaki konumlandırma alanına göre küçük bir oda bölümüne dahil edilen hidroforlar doğru ses yalıtım malzemesiyle sesin emilimini sağlayarak hidrofor odası ses izolasyonu için gereken önlemlerin yeterli ölçüde alınmasını sağlayacaktır.

Hidrofor Odası Ses Yalıtımı; binalar, daireler, villalar, site ve yüksek binalarda şebeke suyu basıncının yyetersiz olduğu anlarda şebeke suyunun veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması için kullanılmaktadır. Kısaca su basıncının yeterli olmadığı her yerde kullanılan su basınçlandırma sistemleri denilebilir. Hidrafor Cihazları üst kattaki dairelere çalıştığında  şiddetli bir şekilde rahatsızlık verir. Biz Desibel Akustik olarak Hidrafor Odalarına Ses Yalıtımını profesyonel olarak ekibimiz ile birlikte uyguluyor ve sizleri bu rahatsız edici gürültüden kurtarıyoruz. Ses izolasyonu ciddi ve doğru uygulanması gereken bir iştir. Hidrofor Gürültü İzolasyonu hizmetimizden yararlanmak veya daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu gönderiyi paylaş


%d blogcu bunu beğendi: